Echa medialne

Tym razem doniesienia z dwóch frontów futbolowych – biało-zielonych trzecioligowców oraz II-ligowych „rekordzistek”.

Media o meczu Rekord – Górnik Wałbrzych:

Rekord Bielsko-Biała pokonał u siebie niżej notowany zespół Górnik Wałbrzych

Po pechowym remisie w Zielonej Górze mecz z Górnikiem Wałbrzych był niewątpliwie bardzo ważny dla graczy Rekordu, w kontekście skompletowania pierwszych trzech punktów w rundzie wiosennej.

Stałe fragmenty dobiły - skibasport.pl

Drugi raz odebranie punktów bielskiej drużynie się nie powiodło

Zaledwie kilku minut zabrakło, aby piłkarze Górnika wywieźli cenny punkt z boiska Rekordu Bielsko-Biała. Niestety, tak się nie stało, gdyż ostatnie fragmenty meczu należały do wyżej notowanych gospodarzy, którzy zwyciężyli 3:1.

W meczu w Bielsku–Białej piłkarze wałbrzyskiego Górnika, choć prowadzili 1–0, przegrali 1–3 z miejscowym Rekordem.

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na wyjeździe 1:3 z Rekordem Bielsko-Biała - www.walbrzych.naszemiasto.pl

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na wyjeździe 1:3 z Rekordem Bielsko-Biała

Na dziewięć minut przed końcem Górnik remisował z Rekordem 1:1. Ostatecznie punktów z obcego terenu nie udało się wywieźć. W dwóch starciach z ekipami z Bielsko-Białej (w poprzednim tygodniu Górnik mierzył się z BKS-em Stalą) nasi zgromadzili tylko jeden punkt.

GKS 1962 JASTRZĘBIE POKAZAŁO KLASĘ. GŁADKA WYGRANA REZERW GÓRNIKA - katowickisport.pl

Lider wysoko wygrał z Olimpią Kowary. Ruch Zdzieszowice musiał uznać wyższość Pniówka Pawłowice. Falubaz Zielona Góra bez problemów zdobył komplet punktów w Częstochowie. Broniąca się przed spadkiem Unia Turza Śląska pokazała charakter goniąc wynik, by ostatecznie zremisować z Miedzią II Legnica.

Media o meczu Rekord – GieKSa Katowice:

Po 13 wygranych meczach w 14 kolejce liderki II ligi przegrały wyjazdowe spotkanie. Zespół GKS Katowice uległ wiceliderowi Rekordowi Bielsko-Biała 0:1, bo zagrał bardzo nieskutecznie.

Rekord utarł nosa GieKSie - kobiecapilka.pl

I stało się! Zwycięski marsz Katowic został po 1,5 roku przerwany. Rekord Bielsko-Biała wygrał z liderkami 1:0.

Piłkarki GKS-u Katowice przegrały 0:1 z Rekordem Bielsko-Biała.