Echa medialne – chwilo trwaj!

 

Te relacje tekstowe, filmy oraz zdjęcia w dużym stopniu oddają emocje, radość po mistrzowskim meczu i sezonie „rekordzistów”. Bardzo miłej lektury!

Media o meczu Rekord – Gatta Active oraz o medalowej fecie:

Skrót spotkania


Galeria BTS Rekord autorstwa Pawła Mruczka - TUTAJ


www.laczynaspilka.pl - [FUTSAL] Rekord mistrzem Polski! Fantastyczny finał ligi

Takiego finiszu Futsal Ekstraklasy nikt chyba sobie nie wyobrażał. Nie dość, ze o tytule decydował ostatni mecz z udziałem dwóch najlepszych ekip, to jeszcze kibice oglądali przednie widowisko. Mistrzem Polski został Rekord Bielsko-Biała, który pokonał Gattę Active Zduńska Wola 9:5! Mecz ten dodatkowo pokazał jak wiele w futsalu znaczy kilkanaście sekund.


www.bozpn.bielsko.pl - Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski w futsalu!

W poniedziałkowy wieczór 29 maja w hali sportowej w Cygańskim Lesie odbył się najważniejszy mecz sezonu futsalowego.


www.futsalekstraklasa.pl - Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski

To było zakończenie godne dwóch najlepszych drużyn w kraju. Tylko w pierwszej odsłonie zobaczyliśmy jedenaście bramek! Po obfitującym w gole, zaciętym boju, mistrzostwo kraju zdobył Rekord Bielsko-Biała. Bielszczanie prowadzili przez niemal cały sezon, ale po nieco słabszej końcówce, pozwolili się dogonić Zduńskiej Woli. W spotkaniu o wszystko, udowodnili komu należy się złoto.


www.futsalekstraklasa.pl - "Szalone podsumowanie, szalonego sezonu"

Sezon 2016/2017 zakończony. Tytuł mistrzowski zdobywa Rekord, który po emocjonującym meczu wygrał z Gattą Active Zduńska Wola. - To był pojedynek bokserów, którzy chcieli znokautować rywala – mówi Tomasz Aftański, którego poprosiliśmy o komentarz do ostatniego akordu obecnego sezonu.


www.sportowefakty.wp.pl - Futsal:Poznaliśmy mistrza Polski

Rekord Bielsko-Biała pokonał we własnej hali Gattę Active Zduńska Wola 9:5 i został nowym mistrzem Polski. Tytułu bronili rywale.


www.dziennikzachodni.pl - Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu ZDJĘCIA, WIDEO Z FETY

Po szalonym meczu z Gattą Zduńska Wola futsaliści BTS Rekord Bielsko-Biała zdobyli swoje drugie mistrzostwo Polski.


www.beskidzka24.pl - Z piekła do raju, Rekord mistrzem Polski(Galeria)

Rekord Bielsko-Biała przypieczętował znakomity sezon - wygrał z Gattą Active Zduńska Wola - i po raz drugi w historii klubu został Mistrzem Polski w futsalu! Nie obyło się jednak bez małego dramatu.


www.najnowsze.bielsko.info.pl -  [ZDJĘCIA, WIDEO] BTS Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski!

Po raz drugi w historii zespół BTS Rekord Bielsko-Biała zdobył tytuł Mistrza Polski w futsalu! Rekordziści pokonali dziś we własnej hali zespół Gatty Active Zduńska Wola 9:5 i dzięki temu zwycięstwu bielszczanie zapewnili sobie mistrzowskie trofeum.


www.slzpn.katowice.pl - Rekord mistrzem Polski w futsalu

Ostatni mecz futsalowej ekstraklasy w sezonie 2016/2017 był godny finału! Liderujący Rekord podejmował w Bielsku-Białej wicelidera ze Zduńskiej Woli.


www.slzpn.katowice.pl - Galeria


www.sportowebeskidy.pl - Z piekła do nieba, Rekord mistrzem Polski

Cóż to był za mecz! Spotkanie dwóch gigantów z pewnością przejdzie do annałów polskiego futsalu. Bielszczanie wpierw przegrywali z Gattą Active Zduńską Wola 0:3, aby potem ostatecznie cieszyć się z triumfu w Futsal Ekstraklasie.


www.sportowebeskidy.pl - Galeria


www.90minut.pl - Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu

Rekord Bielsko-Biała wygrał 9-5 (7-4) z Gattą Zduńska Wola w ostatniej kolejce ekstraklasy futsalu i po raz drugi w swojej historii został mistrzem Polski. Bielszczanie w 27 meczach zgromadzili 38 punktów i wyprzedzili drugą w tabeli Gattę o cztery punkty.


www.futsal-polska.pl - REKORD BIELSKO-BIAŁA - GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 9:5

Pierwsze minuty skonsternowały kibiców Rekordu Bielsko-Biała, bo ich pupile po raptem dziewięciu minutach przegrywali już 0:3. Tak właśnie poznaje się mistrzów - bielszczanie odrobili straty i już do przerwy wypracowali sobie ogromną przewagę bramkową. W drugiej połowie wystarczyło kontrolować wynik.


www.katowickisport.pl - REKORD BIELSKO-BIAŁA FUTSALOWYM MISTRZEM POLSKI

Drużyna z Bielska-Białej mistrzostwo zapewniła sobie dopiero w ostatnim meczu sezonu, pokonując swojego głównego rywala i jednocześnie obrońcę tytułu, Gattę Active Zduńska Wola 9:5 (7:4).


www.sport.bielsko.biala.pl - Rekord mistrzem Polski

Rekord Bielsko-Biała po raz drugi w historii sięgnął po tytuł futsalowego mistrza Polski. W decydującym spotkaniu bielski zespół pokonał Gattę Active Zduńska Wola.


www.radiobielsko.pl - Bielszczanie mistrzami Polski

Bielscy piłkarze halowi REKORDU pokonali w ostatniej kolejce Futsal Ekstraklasy zespół ze Zduńskiej Woli 9:5.


www.katowice.wyborcza.pl - Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu

Rekord Bielsko-Biała wygrał z Gattą Zduńska Wola w ostatniej kolejce ekstraklasy futsalu i po raz drugi w swojej historii został mistrzem Polski.


www.bbfan.pl - Rekord mistrzem Polski

Cóż to był za mecz! Spotkanie dwóch gigantów z pewnością przejdzie do annałów polskiego futsalu. Bielszczanie wpierw przegrywali z Gattą Active Zduńską Wola 0:3, aby potem ostatecznie cieszyć się z triumfu w Futsal Ekstraklasie.


www.um.bielsko.pl - Rekord mistrzem Polski

Rekord Bielsko-Biała wywalczył mistrzostwo Polski w futsalu. To drugi mistrzowski tytuł w historii klubu. Wczoraj, podopieczni trenera Andrzeja Szłapy, pokonali w ostatnim meczu sezonu Gattę Zduńska Wola 9:5 i przypieczętowali zdobycie trofeum.


www.nasze.fm - Srebrna Gatta

Piłkarze Gatty Active Wicemistrzami Polski w Futsalu. Złote medale odebrali gracze najlepszego w tym sezonie Rekordu, którzy pokonali dziś zduńskowolan we własnej hali 9:5. 


www.radiolodz.pl - Gatta nie dała rady obronić tytułu

W ostatnim meczu sezonu futsaliści Gatty Active Zduńska Wola przegrała na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 5:9. Tym samym zduńskowolanie wypuścili z rąk szansę na obronę Mistrzostwa Polski.


www.lodzkifutbol.pl - Gatta Active wicemistrzem Polski

Nie udało się piłkarzom Gatty Active Zduńska Wola obronić złotego medalu mistrzostw Polski w futsalu. W poniedziałkowy wieczór zduńskowolanie przegrali decydujący mecz w Bielsku-Białej z Rekordem 5:9 (4:7). Rekord został nowym mistrzem Polski i będzie rywalizował w europejskich pucharach.


www.zdunskawola.naszemiasto.pl - Gatta nie jest już mistrzem Polski

Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola nie obronili złotego medalu mistrzostw Polski. W decydującym meczu przegrali w w poniedziałek , na wyjeździe, z Rekordem Bielsko-Biała aż 5:9 (4:7). Zwycięzcy zostali mistrzami Polski.


Relacja na ukraińskiej stronie futsalowej

www.futsal.sport.ua - Рекорд, Роман Вахула и Александр Бондарь выигрывают чемпионат Польши!

Фееричным матчем, который был заключительным в сезоне, завершился чемпионат Польши по футзалу. У наших соседей новый чемпион страны, и очень приятно констатировать, что в числе триумфаторов и два украинца. Александр Бондарь и Роман Вахула – чемпионы Польши в составе «Рекорда» из Бельско-Бялой.


www.katowice.tvp.pl - Serwis sportowy


www.sportslaski.pl - Futsal: Od 0:3 do mistrzostwa! Rekord w koronie! [VIDEO]

Rekord Bielsko-Biała w wielkim stylu zapewnił sobie miano najlepszej drużyny Futsal Ekstraklasy. W meczu wieńczącym dzieło pokonał 9:5 Gattę Zduńska Wola. W efektowny sposób z rozgrywkami 2016/2017 pożegnał się Clearex Chorzów, przegrał w Szczecinie wysoko Piast Gliwice, a Akademicy z Katowic po szalonym pojedynku podzielili się z rywalem punktami.


www.piast.gliwice.pl - Rekord Mistrzem Polski w Futsalu!

To był godne zakończenie jednego z najbardziej emocjonujących sezonów w Futsal Ekstraklasie. W meczu kończącym rozgrywki sezonu 2016/17 – Rekord Bielsko Biała pokonał Gattę Zduńska 9:5.


www.ezdunska.pl - Gatta wicemistrzem Polski

To był niesamowity mecz, w którym Gatta przez długi czas prowadziła z Rekordem. Gospodarze wznieśli się jednak na wyżyny swoich umiejętności i ostatecznie pokonali zduńskowolan. Piłkarze Gatty wracają więc do domu z pucharem za wicemistrzostwo i... podniesionymi głowami. DZIĘKUJEMY WAM !

 

ŁB/TP