Echa medialne

To był mecz o największym ładunku emocjonalnym w grupie mistrzowskiej Futsal Ekstraklasy, czytamy (oglądamy, słuchamy) jak zagrał Piast z Rekordem.

Media o meczu Piast – Rekord:

Skrót spotkania

Konferencja prasowa

Po tym jak Rekord przegrał finałową rywalizację o Puchar Polski oczy wszystkich były zwrócone właśnie na ekipę z Cygańskiego Lasu. Jak lider Futsal Ekstraklasy zareaguje? Nie brakowało nawet takich, którzy wieszczyli Rekordzistom kłopoty w lidze. W meczu z Piastem, dzięki dwóm bramkom Łukasza Biela, sobie poradzili.

www,laczynaspilka.pl - Futsal: Kolejny krok Rekordu w kierunku mistrza

Drużyny Futsal Ekstraklasy mają już za sobą pierwszą kolejkę po podziale stawki na dwie grupy. W tabeli nie zanotowano większych zmian. Liderem nadal jest Rekord Bielsko-Biała. Wicelider ze Zduńskiej Woli traci do bielszczan nadal trzy punkty.

Prowadzący w ekstraklasie futsalu Rekord po porażce w finale Pucharu Polski, w lidze wciąż dominuje. W niedzielę bielszczanie pokonali w Gliwicach Piast 2:1.

Lider tabeli Rekord Bielsko-Biała pokonał na wyjeździe Piasta Gliwice 2:1 w niedzielnym meczu grupy mistrzowskiej futsalowej ekstraklasy kończącym 23. kolejkę.

Łukasz Biel 7. minucie, przy odrobinie szczęścia, otworzył wynik rywalizacji lidera z Piastem Gliwice. Piłka po strzale wychowanka Rekordu Bielsko-Biała zatrzepotała w siatce po rykoszecie. Reprezentant Polski po raz drugi na listę strzelców wpisał się tuż przed przerwą. Z rzutu wolnego uderzył w mur, ale momentalnie pośpieszył z dobitką, która okazał się skuteczna.

W decydującą fazę wkracza rywalizacja o mistrzostwo Polski. Podrażniony Rekord, po porażce w Pucharze Polski, zanotował dzisiaj cenne zwycięstwo.

Zwycięstwo przywieźli z Gliwic bielscy piłkarze halowi. Rekord, lider Futsal Ekstraklasy w pierwszym meczu rundy finałowej pokonał Piasta Gliwice 2:1.

Drużyna bielskiego Rekordu wkroczyła w decydującą fazę sezonu, czyli finałową rundę Futsal Ekstraklasy. Ekipa z Cygańskiego Lasu postawiła pierwszy ważny krok w kierunku mistrzostwa Polski.

W pierwszym meczu rundy finałowej w grupie mistrzowskiej Piast Gliwice uległ Rekordowi Bielsko Biała 1:2. W pierwszej połowie dominowali bielszczanie, co udokumentowali to dwoma bramki, a ich autorem był Łukasz Biel.